Author: p***3
Date:
Review: Carrega bem e rápido, estou muito feliz pela minha encomenda !
Color: Purple
Size: 1m
Price: £6.79
Original Price: £9.99
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Purple |
| Interface | Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 40W |
| SKU | sw260204141677957251959 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 9115334 people said the quality is very good!
Author: p***3
Date:
Review: Carrega bem e rápido, estou muito feliz pela minha encomenda !
Color: Purple
Size: 1m
Author: b***n
Date:
Review: Me encanta me encanta me encanta me encanta me encanta
Color: Purple
Size: 1m
Author: s***0
Date:
Review: More of a mauve purple but still lovely. Nice quality too
Color: Purple
Size: 1m
Author: T***i
Date:
Review: I got it for work, its great
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.